Despre Noi

Patru antreprenori cu experienta in domeniu am decis sa fondam un nou brand pe piata imobiliara clujeana: Umbrella Estate. Prin prezenta noastra in peisajul imobiliar al Clujului dorim sa oferim servicii de inalta calitate atat celor care doresc sa vanda sau sa achizitioneze proprietati cat si celor care vor sa inchirieze.

Activand intr-o zona de business care nu intotdeauna ofera calitatea asteptata de clienti, am ales sa fim altfel: prompti si onesti. Afacerea noastra se bazeaza pe reputatie si recomandare, prin urmare serviciile si relatiile stabilite cu clientii trebuie sa se ridice la cele mai inalte standarde.

Pe acesta cale transmitem catre toti colegii din piata imobiliara disponibilitatea noastra spre colaborare in vederea inchieierii cu succes  si celeritate a tranzactiilor imobiliare, avand in vedere, in primul rand, interesul clientilor. In acest moment activam in trei locatii atent alese din punct de vedere geografic astfel incat sa facilitam accesul clientilor la serviciile noastre. Ne gasiti pe Calea Dorobantilor, nr.59, strada Horea, nr.9 si Piata Unirii, nr.11. Scopul nostru e ca in cel mai scurt timp brandul Umbrella Estate sa devina o marca de incredere.

 

Echipa noastra

Adania Folea

Consultant imobiliar

0799 776 951

adania.folea@umbrellaestate.ro

Adriana Chisiu

Consultant imobiliar

0742 651 231

adriana.chisiu@umbrellaestate.ro

Alin Moldovan

Broker/Owner

0723 587 079

alin.moldovan@umbrellaestate.ro

Andra Stimpar

Sales Associate

0754 559 309

andra.stimpar@umbrellaestate.ro

Andra Stimpar

Consultant imobiliar

0754 559 309

andra.stimpar+1@umbrellaestate.ro

Angela Dragus

Consultant imobiliar

0723 590 895

angela.dragus@umbrellaestate.ro

Bogdan Moldovan

Consultant imobiliar

0752 481 902

bogdan.moldovan@umbrellaestate.ro

Corina Chetan

Consultant imobiliar

0743 644 253

corina.chetan@umbrellaestate.ro

Dumitru Tarus

Consultant imobiliar

0727 729 696

dumitru.tarus+2@umbrellaestate.ro

Dumitru Tarus

Sales Associate

0727 729 696

dumitru.tarus@umbrellaestate.ro

Felicia Forgaciu

Consultant imobiliar

0755 084 924

felicia.forgaciu@umbrellaestate.ro

Florina Pop

Consultant imobiliar

0744 311 817

florina.pop+2@umbrellaestate.ro

Florina Pop

Office Manager

0744311817

florina.pop@umbrellaestate.ro

Macedon Buzila

Consultant imobiliar

0742 097 618

macedon.buzila+2@umbrellaestate.ro

Macedon Buzila

Office Manager

0742 097 618

macedon.buzila@umbrellaestate.ro

Marius Hangan

Broker/Owner

0723 400 254

marius.hangan+2@umbrellaestate.ro

Marius Hangan

OWNER

0723 400 254

marius.hangan@umbrellaestate.ro

Mihaela Roatis

Consultant imobiliar

0747 011 740

mihaela.roatis+2@umbrellaestate.ro

Mihaela Roatis

Sales Associate

0747 011 740

mihaela.roatis@umbrellaestate.ro

Mihai Folea

Broker/Owner

0746 242 671

mihai.folea@umbrellaestate.ro

Mircea Dragus

Broker/Owner

0723 489 870

mircea.dragus@umbrellaestate.ro

Raluca Muresan

Consultant imobiliar

0739 972 634

raluca.muresan+2@umbrellaestate.ro

Timea Simo

Sales Associate

0738 482 121

timea.simo@umbrellaestate.ro

Timea Simo

Consultant imobiliar

0738 482 121

timea.simo+2@umbrellaestate.ro

Vlad Chelement

Consultant imobiliar

0752 114 929

vlad.chelement+2@umbrellaestate.ro

Vlad Chelement

Sales Associate

0752 114 929

vlad.chelement@umbrellaestate.ro